ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RK1000 PRO

Kód: 304
Akce
Neohodnoceno
46 990 Kč / ks 38 835 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RK1000 PRO

Detailní informace

Detailní popis produktu

RK1000 Pro je tu proto, aby vytvořil trávník vhodný pro každou příležitost. Jeho schopnost sekat až k okraji a patentovaný systém sekání zajišťují, že váš trávník bude středem pozornosti. Je vhodný pro střední zahrady do 1.000 m².

Řada RK je v rodině Robomow nováčkem. Dva modely jsou určeny pro trávníky do 2 000 m², které jsou rychle upraveny k dokonalosti s šířkou záběru 21 cm. Praktická technologie sečení za rozvorem eliminuje ruční dosekávání okrajů na minimum. Tento model, RK 1000 Pro, poskytuje vynikající výkon na svazích až do 45 procent na maximálně 1 000 m² a perfektně poseče trávník s výškou mezi 20 a 100 mm, a to i na nerovném terénu. Barevný dotykový displej umožňuje obzvláště snadné ovládání - například při nastavování plánu sečení. Modely RK vynikají ve své třídě maximální výškou řezu 100 mm. Nakonec 360° senzor překážek zaručuje maximální bezpečnost při navigaci po zahradě, kde si Robomow díky nízké hladině hluku téměř ani nevšimnete.

Robotické sekačky v řadě Robomow RK jsou zhodnocením 25 let zkušeností, tisíce hodin vývoje a testování našimi vývojovými techniky. Přidáme-li k tomu přání a poznatky od tisíců zákazníků podařilo se nám uvézt na trh stroje, na které jsme hrdí a jsme si jistí, že se budou líbit především vám, kteří si je pořídíte na svoji zahradu.
Jsme si na tolik jistí jejich kvalitou, že na ně poskytujeme 3-letou záruční dobu.
 
Robomow RK1000 Pro
Robotická sekačka Robomow RK1000 Pro je novým produktem, který je obohacen několika inovativními prvky, které spolu s krásným designem stroje, byl vytvořen tak, aby dobře ladil s přírodou a potěšil každého zahrádkáře. V kombinaci zelené a černé barvy nevytváří žádný rušivý prvek.
 
Sekací jednotka Robomow RK1000 Pro
Sekačka určena pro plochy do 1000 m2 (při ideálním tvaru pozemku a standardním travnatém povrchu). Je vybavena unikátním systémem sečení okrajů. Využívá jeden rotační disk se čtyřmi asymetricky uloženými noži. Rozložení nožů na disku zajišťuje perfektní střih. První řada nožů poseče většinu trávy a druhá řada dokončí nedosečené zbytky. S tímto sečením již nejste omezeni na práci za sucha. S tímto sečením můžete v klidu sekat za deště i při ranní rose. Robomow Vás přesvědčí, že budete spokojeni.
Celé sečení je uloženo v plovoucím rámu, takže perfektně kopíruje terén a vytváří hladký trávník přesně tak, jak je tvarovaná Vaše zahrada. Kapotáž stroje je uložena na 4 bodech umožňujících citlivé snímání nárazů ze všech stran, z vrchu i ze spodu. Celá kapotáž slouží, jako nárazník a celý výlisek kapotáže je důkladně vyztužen. Kapotáž překrývá také pojezdová kola, tvoří kryt sečící jednotce a současně vytváří bezpečnostní vzdálenost dle norem proti poranění o žací mechanismus. Sekací talíř je záměrně umístěn na pravé straně stroje, co nejvíce u kraje a tím eliminuje nedosečenou plochu na minimum. Stroj několikrát týdně objede zahradu po obvodovém drátu proti směru hodinových ručiček, čímž zajistí perfektní střih okrajů. Při použití okrajové dlažby ve výši trávníku se můžete dosekávání vyvarovat úplně.
Robomow trávu nesbírá, nechává ji ležet na trávníku. Pravidelné sečení znamená velmi malé odřezky trávy, které se v trávníku ztratí. Mulčovaní je pro trávník velmi prospěšné.
 
Pojezdová jednotka Robomow RK1000 Pro
Tento stroj je poháněn dvojicí nezávislých bezuhlíkových motorů, které byli pečlivě vybírány a testovány pro dlouhou životnost. Motor je osazen převodovkou speciálně konstruovanou pro těžkou práci v náročném terénu. Patentovaná vysoká trakce terénních kol plynule a efektivně navádí stroj po celé zahradě a dokáže zdolat svahy se sklonem až 45%. Stroj má integrované různé snímače, jako například snímač náklonu. Elektronika Robomow sleduje během provozu otáčky všech kol. Pokud se při zapadnutí nebo najetí na překážku přestane některé z kol otáčet, Robomow to pozná a bude na vzniklou situaci reagovat vypnutím stroje. Takto odstavený stroj Vám neponičí trávník hrabajícími koly a nevybije si baterii.

Díky hnacím motorům a nižší rychlosti, vás nebude stroj při sečení zahrady rušit ani při nočním provozu.
 
Bezpečné a přesné zajíždění do stanice pro Robomow RK 1000 Pro
Robomow RK1000 Pro nově parkuje svou zadní částí. Během testování bylo zjištěno, že stroje mnohem snadněji a také přesněji zajedou do stanice po zadu. Díky pohonu zadních kol je při couvání zajištěna větší přesnost jízdy, využili jsme toho a naučili Robomow RK1000 Pro do stanice couvat. Nyní již Robomow nemine žádnou příležitost k nabíjení.
 
Snadná instalace a zprovoznění
Robomow RK1000 Pro je primárně určen pro isntalaci odbornou firmou. Proto je dobré se předem spojit s Vašim prodejcem a na instalaci se dohodnout. 
Instalaci si samozřejmě můžete provést i sami. Uděláte to podle návodu k obsluze. Veškerý instalační materiál najdete níže na této stránce jako příslušenství ke stroji.
 
Ovládání Robomow RK1000 Pro
K ovládání stroje slouží barevný dotykový 4,3 display uložený pod výklopným krytem. Toto řešení vylučuje namáhání a blednutí všech ovládacích prvků slunečním zářením i povětrnostním i vlivy. Display má intuitivní menu, pomocí kterého snadno nastavíte vše důležité. Různě můžete měnit: velikost sečené plochy, nastavení ostrůvků na zahradě, zóny sečení, nastavení okrajů, držení se blízko obvodového drátu, datum a čas pro přesné nastavení pracovního plánu ... a další užitečné informace. Mobilní aplikace Robomow umí vše, co výše uvedený display, navíc můžete zjistit nejen stav sekačky, stav baterie, ale i historii provozu Vaší sekačky.
V zadní části stroje je umístěno praktické tlačítko STOP. To reaguje na vytažení či stlačení, zároveň slouží jako madlo, za které je možné stroj odnést. Tímto tlačítkem je možné stroj kdykoli okamžitě zastavit.
Všechny části elektroniky jsou umístněny pod kryty s vloženým těsněním. Robomow proto zvládne nepřízeň počasí i omytí vodou (nikoli však tlakovou). Nicméně mnohem šetrnější způsob údržby je vyfoukání tlakovým vzduchem z kompresoru. Elektronika je tedy ochráněna proti vlhkosti, zalétání sečené trávy, vniknutí slimáků i hmyzu. Ani sebelepší těsnění však nevydrží věčně a je potřeba ho po několika letech provozu vyměnit za nové.

 

Bezpečnost Robomow RK1000 Pro
Robomow RK1000 Pro je opatřen mnoha bezpečnostními prvky a splňuje veškerá nařízení Evropské Unie. Všechny bezpečnostní prvky, které slouží k ochraně stroje před poškozením, se soustředí v první řadě na bezpečnost jeho uživatelů.
Stroj je vybaven bezpečnostním zámkem proti krádeži. Jednoduše, kdo nezná správný pin kód, ten stroj nedokáže nastavovat ani ovládat.


V balení sekačky jsou přidány následující prvky:
1. speciální přípravky pro samočištění kol pojezdu
2. sada 12-ti náhradní nožů
3. pravítko pro určení vzdálenosti drátu od okraje při instalaci
4. spojka drátu do stanice
5. spojka přeruěšeného drátu
 

 


 
* podmínky 3 leté záruky jsou uvedeny v záručních podmínkách
** prvky ke kterým je potřeba datová komunikace jsou dostupné pouze pro modely s integrovaným GSM komunikačním modulem. Stroje, které tento modul z výroby nemají je možno o tento modul doplnit a komunikaci tak zajistit.
Použité obrázky jsou pouze ilustračního charakteru a mohou se lišit od výsledného výrobku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robomow
EAN-kód: 4008423917192
Max. plocha trávníku: 1000 m2
Šíře sečení: 21 cm
Výška sečení: 2-10 cm
Počet podzón: 4
Počet oddělených zón: 2
Instalační materiál: jako příslušenství
Motory sečení: DC Brushless/ bezkartáčový stejnosměrný motor
Motory pojezdu: DC Brushless/ bezkartáčový stejnosměrný motor
Max. sklon plochy: 24 stupňů
Max. sklon na drátu: 20 %
Hlučnost: 60 db
Doba sečení: 50-60 min.
Doba nabíjení: 60-120 min.
Typ baterie: Li-ion
Kapacita baterie: 2,8 Ah
Spotřeba energie: 2,8 kWh/měsíc
Displej: 4,3" dotykový
Pojistka proti krádeži: ano
Program sečení: ano
Plovoucí sečení: ano
Komunikace bluetooth (Ble: ano
Vlastnost jet podél drátu: ano
Robohome: možno dokoupit
Záruka: 3 roky dle záručních podmínek
Max. délka obvodového drátu: 800 m
Rozměry stroje: 66x52x27 cm
Rozměry balení: 54x82x32 cm
Váha stroje: 10,5 kg
Váha balení: 18,5 kg
Určení: Profesionální instalace
GSM modul: součást stroje
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz