ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RT300

Kód: 322
Akce
Neohodnoceno
22 990 Kč / ks 19 000 Kč bez DPH
Dodání do 5-7 dní
Můžeme doručit do:
24.4.2024

ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RT300

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŘADA RT KOMBINUJE MODERNÍ A SOFISTIKOVANÝ DESIGN S NEJLEPŠÍM VÝKONEM PŘI SEKÁNÍ NA STŘEDNĚ VELKÝCH TRÁVNÍCÍCH. SAMOZŘEJMĚ I TENTO MODEL DISPONUJE V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ CHYTRÝMI FUNKCEMI.

Robotická sekačka Robomow RT300 byla vyvinuta a odzkoušena k tomu, aby posunula sečení zahrady opět o něco dál. Technické parametry stroje jsou v jeho kategorii více než dostačující a tak se sečení plochy do 300 m2 stává pro model RT300 jednoduchým úkolem.

Má několik inovativních prvků a se stávajícími parametry navazuje na předchozí model Robomow RX .

 

  • Plovoucí sečení si poradí s nerovností terénu, sekačka nemá problém s uvíznutím, při,kterém dochází k prokluzu a poškození trávního drnu.
  • Se sklonem trávníku 30% si dokáže RT model poradit díky silnějšímu motoru, bez zbytečné ztráty výkonu.
  • Díky patentovanému samočisticímu systému odstraňování mulče je provoz takřka bezúdržbový. Tento systém odstraňování mulče za provozu stroje, uvolňuje zbytky trávy ze sečení, nechává je jemně nadrcené na trávníku a nikoli uvnitř stroje.
  • Robomow RT300 nemá nárazníky. Kapotáž je součástí šasi stroje. Nárazy jsou snímány a analyzovány stavem zatížení motorů pojezdu. Tento systém odstranil jakékoli snímače i mechanizmus uložení kapoty. Systém snímání je převzatý z minulé generace strojů Robomow RX, kde byl odladěn k naprosté spokojenosti a spolehlivosti v provozu.
  • Přestože není povrch vašeho trávníku ideálně rovný, patentovaná vysoká trakce terénních kol, spolu s podvozkem, který je řešený se stáním na 3 kolech a rozložením hmotnosti mezi zadní a přední částí stoje, kdy jsou zatěžována více zadní kola, plynule a efektivně navádí stroj po celé zahradě a díky svému hnacímu motoru a nižší rychlosti vás nebude stroj při sečení zahrady rušit.
  • Ovládání stroje je pomocí tlačítek na krytu stroje. Robomow RT nemá žádný displej. Ovládací tlačítka slouží k běžnému nastavení a ovládání stroje. Přesné nastavení sekačky provedete pomocí mobilní aplikace na vašem mobilním telefonu.
  • Nabíjecí stanice je součástí balení každého stroje. Umístění nabíjecí stanice je na okraji trávníku, detailní návod k umístění je v návodu k obsluze. Robomow po vybití najde obvodový drát a po něm dojede až do nabíjecí stanice. Nabíjecí stanici je možné dovybavit stříškou, jež slouží k dodatečné ochraně před povětrnostními vlivy.

Řada RT doplňuje naše robotické sekačky o obzvláště kompaktní modely, které zaujmou nejen svou uživatelskou přívětivostí, ale také svými vynikajícími schopnostmi v terénu na svazích až 30 procent. Se šířkou záběru pouhých 18 cm je model RT 300 obzvláště obratný a je vhodný zejména pro malé trávníky do 300 m². Žací ústrojí je vhodné pro nízké výšky sekání pouhých 1,5 cm - ideální pro dokonale upravené okrasné trávníky. Ale ani delší trávníky do 60 mm nepředstavují absolutně žádný problém pro náš nejmenší model, jehož kyvadlové žací ústrojí zajišťuje dokonalý vzor sekání i na nerovném terénu. Dalšími plusovými body jsou patentovaný čistič mulče, který výrazně snižuje čisticí práce a extrémně tichý provoz. Pro okamžité spuštění je k dispozici 125 m obvodového drátu a 150 kolíků na trávník.

 

Jednoduchý servis Robotických sekaček Robomow

Robomow je na špici i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat uživatele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátké instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?

Snadná jednorázová instalace

Obsahem balení tohoto modelu je obvodový drát i plastové kolíky. Instalaci je tedy možné provést svépomocí okamžitě.
Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo instalaci svěříte svému prodejci. Prodejci v převážné většině používají zakladače drátu a obvodový drát založí několik cm pod zem. Drát je tak chráněný proti mechanickému poškození.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robomow
EAN-kód: 4008423917253
Číslo modelu: 22ATBABB619
Doporučená plocha trávníku [m2]: 300
Záběr sečení: 18
Výška sečení: 15 - 60
Sub zóny/Separátní zóny: 2 podzóny, 2 oddělené zóny
Instalační sada: v balení
Obvodový drát: -
Počet kolíků: -
Motor sečení: DC Brush
Typ motoru: DC Brush
Max svahová dostupnost: 30% / 16,5°
Max. náklon u drátu: 10% / 6°
Hladina hluku: 64 / 67,9 / 69
Doba sečení: 75 min
Doba nabíjení: 180 min
Typ baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 4,9 Ah
Spotřeba energie: 6 kWh/měsíc
Protikrádežový zámek: s aplikací
Harmonogram sečení: Standard
Modulární design: Standard
Plovoucí sečení: Standard
Čistič mulče: Standard
GSM modul: -
RoboHome: k dokoupení jako příslušenství (122-082-619)
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz