ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RT700

Kód: 325
Akce
Neohodnoceno
26 990 Kč / ks 22 306 Kč bez DPH
Dodání do 5-7 dní
Můžeme doručit do:
29.4.2024

ROBOTICKÁ SEKAČKA ROBOMOW RT700

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada RT kombinuje moderní a sofistikovaný design s nejlepším výkonem při sekání na středně velkých trávnících. Samozřejmě i tento model disponuje v základní výbavě chytrými funkcemi.

Řada RT doplňuje naše robotické sekačky o obzvláště kompaktní modely, které zaujmou nejen svou uživatelskou přívětivostí, ale také svými vynikajícími schopnostmi v terénu na svazích až 30 procent. Se šířkou záběru pouhých 18 cm je model RT700 obzvláště obratný a je vhodný zejména pro malé trávníky do 700 m². Žací ústrojí je vhodné pro nízké výšky sekání pouhých 15 mm - ideální pro dokonale upravené okrasné trávníky. Ale ani delší trávníky do 60 mm nepředstavují absolutně žádný problém pro náš nejmenší model, jehož kyvadlové žací ústrojí zajišťuje dokonalý vzor sekání i na nerovném terénu. Dalšími plusovými body jsou patentovaný čistič mulče, který výrazně snižuje čisticí práce a extrémně tichý provoz. Pro okamžité spuštění je k dispozici 200 m obvodového drátu a 250 kolíků na trávník.

Robotická sekačka Robomow RT700 byla vyvinuta a odzkoušena k tomu, aby posunula sečení zahrady opět o něco dál. Má několik inovativních prvků a se stávajícími parametry navazuje na předchozí model Robomow RX.

 

  • Plovoucí sečení si poradí s nerovností terénu, sekačka nemá problém s uvíznutím, při,kterém dochází k prokluzu a poškození trávního drnu.
  • Se sklonem trávníku 30% si dokáže RT model poradit díky silnějšímu motoru, bez zbytečné ztráty výkonu.
  • Díky patentovanému samočisticímu systému odstraňování mulče je provoz takřka bezúdržbový. Tento systém odstraňování mulče za provozu stroje, uvolňuje zbytky trávy ze sečení, nechává je jemně nadrcené na trávníku a nikoli uvnitř stroje.
  • Robomow RT700 nemá nárazníky. Kapotáž je součástí šasi stroje. Nárazy jsou snímány a analyzovány stavem zatížení motorů pojezdu. Tento systém odstranil jakékoli snímače i mechanizmus uložení kapoty. Systém snímání je převzatý z minulé generace strojů Robomow RX, kde byl odladěn k naprosté spokojenosti a spolehlivosti v provozu.
  • Přestože není povrch vašeho trávníku ideálně rovný, patentovaná vysoká trakce terénních kol, spolu s podvozkem, který je řešený se stáním na 3 kolech a rozložením hmotnosti mezi zadní a přední částí stoje, kdy jsou zatěžována více zadní kola, plynule a efektivně navádí stroj po celé zahradě a díky svému hnacímu motoru a nižší rychlosti vás nebude stroj při sečení zahrady rušit.
  • Ovládání stroje je pomocí tlačítek na krytu stroje. Robomow RT nemá žádný displej. Ovládací tlačítka slouží k běžnému nastavení a ovládání stroje. Přesné nastavení sekačky provedete pomocí mobilní aplikace na vašem mobilním telefonu.
  • Nabíjecí stanice je součástí balení každého stroje. Umístění nabíjecí stanice je na okraji trávníku, detailní návod k umístění je v návodu k obsluze. Robomow po vybití najde obvodový drát a po něm dojede až do nabíjecí stanice. Nabíjecí stanici je možné dovybavit stříškou, jež slouží k dodatečné ochraně před povětrnostními vlivy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robomow
EAN-kód: 4008423917260
Číslo modelu: 22BTDABB619
Doporučená plocha trávníku [m2]: 700
Záběr sečení: 18
Výška sečení: 15–60
Sub zóny/Separátní zóny: 1 main zone, 2 sub-zones, 2 separate zones
Instalační sada: v balení
Obvodový drát: -
Počet kolíků: -
Motor sečení: DC Brush
Typ motoru: DC Brush
Max svahová dostupnost: 30% / 16,5°
Max. náklon u drátu: 10% / 6°
Hladina hluku: 64 / 67,9 / 69
Doba sečení: 90 min
Doba nabíjení: 180 min
Typ baterie: Li-Ion
Kapacita baterie: 4,3 Ah
Spotřeba energie: 14 kWh/month
Protikrádežový zámek: s aplikací
Harmonogram sečení: Standard
Modulární design: Standard
Plovoucí sečení: Standard
Čistič mulče: Standard
GSM modul: Standard
RoboHome: s příslušenstvím (122-082-619)
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz